MK HOME STUDIO partnerzy:

Zapraszam do składania ofert współpracy:

partnerzy@mkhome-studio.pl

czytaj więcej....

Czytaj więcej.....

Czytaj więcej.....

Czytaj więcej.....

aranżacje i dekoracje pomieszczeń, kompleksowe projekty wnętrz, fotorealistyczne wizualizacje

Oferta MK Concept to   aranżacje i dekoracje pomieszczeń, kompleksowe projekty wnętrz, fotorealistyczne wizualizacje oraz porady i konsultacje. Proces projektowy przeprowadzamy w porozumieniu z branżowcami i zespołem  wykonawczym, który dba o fachowość realizacji inwestycji.

Nasze wnętrza to idealna przestrzeń dla mebli z Manufaktury MK Home Studio. Współpraca z hurtowniami i dystrybutorami  daje możliwość doboru najbardziej optymalnych materiałów wykończeniowych w jak najlepszej cenie.  Usługa projektowania nie musi się wiązać tylko z luksusem i ponadprzeciętnymi wydatkami na materiały i meble. Wręcz przeciwnie, starannie przemyślana i  rozplanowana przez projektanta inwestycja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, które działając "na oko" często wydajemy niepotrzebnie. 

Działamy kompleksowo przygotowując mieszkania do obrotu na rynku nieruchomości, współpracujemy z rzeczoznawcami i agencją nieruchomości, która pomaga sfinalizować inwestycję.

W pracowni projektowej

MK Home Concept

Pakiety projektowe MK Concept

PAKIET FUNKCJA 

   Układ funkcjonalny wnętrza to początkowy etap projektowania. Pokazuje możliwości projektowe wnętrza i jego potencjał...

PAKIET CONCEPT

Projekt koncepcyjny jest to drugi etap projektowania, gdzie wykorzystywane są uzgodnienia z projektu funkcjonalnego. Koncepcja obrazuje klimat i stylistykę wnętrza ....

PAKIET REALIZACJA

Najbardziej szczegółowy etap projektowania, który zawiera kompleksowy projekt wraz z rysunkami technicznymi przygotowanymi na podstawie projektu funkcjonalnego i koncepcyjnego ...

OPCJE DODATKOWE:

Jednorazowe porady projektanta

Nadzór autorski inwestycji

Meble i dekoracje według autorskiego projektu

 

KONTAKT:

 

 

 

tel. 504 189 588

info@mkhome-studio.pl