Witaj w  MK Creative Club

 

ZAPISY DO KLUBU KREATYWNEGO

Jeśli chcesz aby twoje dziecko zostało członkiem klubu zgłoś nam ten fakt telefonicznie, mailem lub przy okazji jednych z naszych warsztatów. Zgłoszenie jest bezpłatne, poprosimy jedynie o wypełnienie formularza w którym należy  podać imię i nazwisko dziecka oraz wyrazić zgodę na zamieszczanie zdjęć małego artysty w naszych relacjach na FB. Po wyrażeniu dodatkowej zgody  będą Państwo otrzymywali mailem informacje o zbliżających się wydarzeniach w klubie.

 

Formuła naszej działalności jest bardzo prosta, a klubowicze mogą korzystać z dowolnie wybranych przez siebie zajęć. Dzieci należące do klubu mają pierwszeństwo udziału w organizowanych warsztatach i zniżki na udział w zajęciach. Jako grupa kreatywna będziemy też startować w konkursach plastycznych i reprezentować klub na wybranych wydarzeniach kulturalnych takich jak ... Serdecznie zapraszamy!

 

Warunki uczestnictwa 

Plan warsztatów   wiosna 2019 

 

 

Dołącz do grupy

MK Creative Club

 

 

 

 

 

Otrzymuj powiadomienia o nadchodzących warsztatach i nowych wpisach w aktualnościach. Obserwuj relacje z warsztatów i promuj sztukę w wykonaniu naszych dzieci :)

WAŻNE INFORMACJE


MK HOME STUDIO partnerzy:

Zapraszam do składania ofert współpracy:

partnerzy@mkhome-studio.pl

KONTAKT:

Marta Krupińska

Projektantka w MK Home Studio

 

tel. 504 189 588

info@mkhome-studio.pl

 

Warsztaty Kreatywne dla dzieci i dorosłych